Nov 28, 2011
Bond- Fuego
De când tot zic eu că-mi plac vioara.. .Ilinca nu şi nu, că să învăţ trombonul. Uite că am învăţat trombonul, şi? Mă trombonesc singur că sunt frumos şi modest 🙂
De când tot zic eu că-mi plac vioara.. .Ilinca nu şi nu, că să învăţ trombonul. Uite că am învăţat trombonul, şi? Mă trombonesc singur că sunt frumos şi modest 🙂
Anglo-saxon, cu siguranta, nu este!
Daca sotul meu si-ar dori sa cinte la un instrument, eu fiind un pic cam geloasa 🙂 l-as incuraja sa cinte la pian. In acest fel ar cinta departe de toate viorile.
Ma face sa ma intreb de ce oare nu am invatat sa cant la un instrument? Si ce-ar fi daca incep acum?
indiscreta´s last blog post ..Unde esti copilarie cu feisbucul tau cu tot?!
@Indiscreta- cam ce instrument la pian ai vrea să înveţi?
😀 Nee, de pe pian doar sterg praful! As canta la Soprano Saxophone cred, mi se pare incredibil sunetul ala. Si imi place mult si cum canta tipul asta.
http://www.youtube.com/watch?v=hajxr8rMAtI
indiscreta´s last blog post ..Unde esti copilarie cu feisbucul tau cu tot?!
@Indiscreta- ca sunet,saxofonul este cel mai frumos instrument. În orice ambianţă l-ai auzi, duce la… Na, c’am uitat! 🙂
Îmi aduc eu aminte peste 15 minute şi vă spuiu.